k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  Search

  substantive projektowanie wnetrz

  Adrian

  Architekt
  substantive projektowanie wnetrz

  Ania

  Architekt

  SUBSTANTIVE czyli wyrażanie istnienia czegoś znaczącego, mającego zastosowanie w rzeczywistości. Jest to jeden wyraz, który definiuje filozofię tego co Wam oferujemy. Nasze pasje i doświadczenie projektowe przekładamy na realizację wnętrz i produktów dostosowanych do Twoich potrzeb. Wizje zamieniamy w rzeczywistość.

  Opowiemy Wam również w streszczeniu czym zajmowaliśmy się przed założeniem działalności, którą obecnie prowadzimy…

  Droga, którą podążaliśmy była praktycznie identyczna, aczkolwiek naturalne jest to że każdy z nas wyciągał inne wnioski i doświadczenia. Poznaliśmy się na Politechnice Świętokrzyskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki uzyskując tytuł inżyniera, architekta. W tym okresie pojawił się epizod edukacji na wydziale budownictwa i designu na Universidade de Aveiro w Portugalii.

  Następnym krokiem było ukończenie studiów na wydziale Architektury i Urbanistyki we Wrocławiu uzyskując pełny tytuł magistra specjalizacji. Jako świeżo upieczeni absolwenci zmierzyliśmy się z rynkiem londyńskim. W szybkim czasie udało nam się podjąć pracę w architekturze ogólnej tworząc projekty o różnej skali i charakterze począwszy od opery, drapaczy chmur po aranżacje wnętrz. W pewnym momencie obydwoje poczuliśmy chęć kreowania własnej marki, dzięki której będziemy mogli komunikować się z Wami i prezentować nasz styl! Równolegle pojawiła się decyzja powrotu na rodzime tereny, tak że jesteśmy tu dla WAS- dostępni na terenie całej Polski : )

  You don't have permission to register
  X